loader
SOKAK KATEGORİSİ
SOKAK HAYVANLARI
Gazete Pati ile Sokak Hayvanları

SOKAK

Haberleri

SOKAK

Haberleri

16.04.2021

Duyarlı bir vatandaşın ihbarı neticesinde ayağında şişlik bulunan ve yürümekte zorlanan sokak köpeği, Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezine götürülerek yapılan operasyonla sağlığına kavuşturuldu.

15.04.2021

Manisa Büyükşehir Belediye İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, müdahil oldukları itfai olayların yanı sıra can dostların da yardımına koşuyor.

10.04.2021

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ‘Sokak Hayvanları Koruma Günü’ dolayısıyla farkındalık oluşturmak için hayvanseverlerle birlikte kuduz aşılama ve parazit mücadelesi etkinliği düzenledi.

27.03.2021

Eskişehir İnönü Belediyesi hafta sonu kısıtlama günlerinde ilçe genelindeki sahipsiz sokak hayvanları için gerçekleştirdiği besleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

25.03.2021

Kemer Belediyesi, sokak hayvanlarının beslenmesini kolaylaştırmak amacıyla ilçede belirlenen yerlere mama kumbaraları monte etti.

25.03.2021

Düzce’de kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri yetişti. Düzce’yi adım adım dolaşan ekipler, kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına yem ve mama takviyesi yaptı.

20.03.2021

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından, Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” düzenlendi. Eğitimi başarıyla tamamlayan 32 hayvansever belge almaya hak kazandı.

19.03.2021

Gaziantep’te bir şahsın uyguladığı şiddet sonucunda yaralanan kedinin tedavisini Gaziantep Hayvanat Bahçesi yetkilileri üstlendi.

19.03.2021

Düzce Belediyesi tarafından, yerel hayvan koruma görevlisi olmak isteyen 62 hayvansevere Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde bir gün süreyle eğitim verilecek. Koruma görevlisi adayları, hayvanların beslenmesinden sağlık problemlerine kadar bir çok konuda bilgi edinip sahaya inecek.

SOKAK Anlık