loader
SOKAK HAYVANLARI KATEGORİSİ
SOKAK HAYVANLARI
Gazete Pati ile Sokak Hayvanları
Son DAKİKA:

SOKAK HAYVANLARI

Haberleri

SOKAK HAYVANLARI

Haberleri

24.02.2021

Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde yürüttüğü karla mücadele çalışmalarının yanı sıra Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü marifetiyle sokak hayvanlarını unutmuyor. Şehrin muhtelif yerlerine Büyükşehir tarafından yerleştirilen 135 beslenme odağı her gün ilçe belediyeleri ve Büyükşehir tarafından yemek ve kuru mama ile dolduruluyor.

24.02.2021

Giresun Belediyesi soğuk ve karlı havalarda yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını ve kuşları unutmadı.

24.02.2021

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kentte yaşayan sokak hayvanlarına yönelik faaliyetler devam ediyor.

24.02.2021

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelindeki ücra noktalarda kış şartlarından dolayı yiyecek bulamayan sokak hayvanları için besleme çalışması gerçekleştirdi.

24.02.2021

Edirne Belediyesi soğuk ve karlı havalarda yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını ve kuşları unutmadı.

22.02.2021

Büyükşehir kuzey ilçelerinde karla mücadeleyi sürdürüyor...

20.02.2021

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için kentin birçok noktasına yiyecek bıraktı.

20.02.2021

Keçiören Belediyesi, ilçedeki kar yağışı ve hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için muhtelif noktalara yiyecek bıraktı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Sokak hayvanları Allah’ın yarattığı masum ve dilsiz varlıklardır. Ekiplerimiz soğuk ve karlı havalarda yiyecek bulmakta güçlük çeken can dostlarımız için şehrimizin dört bir yanına mama bırakıyor. Vatandaşlarımız da aynı şekilde duyarlılık göstererek sokak canlılarımıza sahip çıkıyor” dedi.

16.02.2021

Kızılcahamam Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü...

SOKAK HAYVANLARI Anlık