loader
Foto

Can dostlar unutulmadı


Şehri etkisi altına alan soğuk ve yoğun kar yağışı nedeniyle Düzce Belediyesi kırmızı alarma geçti. Cumartesi gecesi itibareyle başlayan şiddetli yağışta ekipler bir yandandan kapanan yolları açarken, Veteriner işleri müdürlüğü ekipleri de  sokak hayvanları için soğuğa karşı vitamin takviyeli yem bıraktı. 
Düzce'de haftasonu başlayan ve aralıksız süren yoğun kar yağışına karşı Düzce Belediyesinin yoğun mesaisi sürüyor. 7/24 esasına göre sürdürülen çalışmalarda bir yandan yolların açık tutulması sağlanırken diğer yandan da sokak hayvanları unutulmadı. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer de eşlik etti. Ekipler kent genelinde bir çok noktada bulunan beslenme kaplarına can dostlarımız için soğuk havalarda hayvanların ısınabilmesi için besin değeri yüksek kuru mamalar ve vitamin karışımı hazırlayarak sürekli rut oluşturdu. 
Sokak hayvanlarının rutin yemleme çalışmaları, yıl boyunca olduğu gibi kışın da titizlikle devam edecek.Bu Haber 139 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Gazete Pati İle Dünya'dan Haberdar Olun..