loader
Foto

Süleymanpaşa'da Sokak Hayvanları Yalnız Kalmadı


Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını sayısız proje ve hizmetle iki yıla yakın bir süredir Süleymanpaşa’da hayata geçiren Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşların refahının yanı sıra sokak hayvanlarının da yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli çözümleri de ortaya koymaya devam ediyor.
ÇINAR’DAN SOKAK HAYVANLARI İÇİN HAFTA SONU MESAİSİ
Korona virüsü salgını mücadelesi kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması süresince, ilçe genelinde belirlenen noktalara sokak hayvanları için kuru mama takviyesi gerçekleştiriliyor. Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasında hayvanseverlerin sokak hayvanları ile ilgilenmelerinin mümkün olmaması nedeniyle hafta sonuna özel olarak daha fazla kuru mama takviyesi yapıldı.
TALEPLER DE DEĞERLENDİRİLİYOR
Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da hafta sonu mama dağıtımına bizzat katılarak sokakta yaşayan canlara destek oldu.
Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Veteriner İşleri Birimi ekipleri tarafından gerçekleştirilen mama dağıtımı, ayrıca hayvanseverlerin talepleri doğrultusunda talep edilen noktalara da ulaştırılıyor. Bunun için dileyen vatandaşlar 0 282 259 59 59 Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayabiliyorlar.Bu Haber 171 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Gazete Pati İle Dünya'dan Haberdar Olun..