loader
Foto

Yasakta Can Dostlar Unutulmadı


Çekmeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler sokağa çıkma kısıtlaması süresince ilçenin çeşitli bölgelerinde sokak hayvanlarını besleme çalışmaları gerçekleştirdi.
Çekmeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler hafta sonunda uygulanan iki günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde ilçenin çeşitli bölgelerinde sokak hayvanlarına mama bıraktı. Ekipler ayrıca bakıma ihtiyaç olan ve sağlık problemi yaşan sokak hayvanlarını ise tedavileri için Ömerli Hayvan Bakım Evi’ne  aldı.
Besleme çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Bu işi yapmak bir zorunluluktan ziyade gönül ve vicdan işi. Ekiplerimiz büyük bir özveri ve gayretle çalışmalar yapıyor. Bizler gerek hafta içi gerekse hafta sonu; bakım, tedavi ve besleme  çalışmaları yapıyoruz. Hayvanseverlerimizde ellerinden geldiğince sokaklarda caddelerde hayvan dostlarımız için gayret gösteriyorlar.  Sokağa çıkma kısıtlanması uygulandığında vatandaşlarımızın gözü arkada kalmasın, minik dostlarımız bizlere emanetler” şeklinde konuştu.Bu Haber 111 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Gazete Pati İle Dünya'dan Haberdar Olun..