loader
Foto

Başkan Tören Ve Eşi Sokak Hayvanlarını Besledi


ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANI AŞKIN TÖREN: "ALTINORDU’DA HER CAN BİZE EMANET"
Koronavirüs önlemleri kapsamında örnek çalışmalara imza atan Altınordu Belediyesi hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında ilçedeki sokak hayvanlarını da unutmadı. Belediye, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında mahallelerde detaylı temizlik çalışması gerçekleştirirken sokak hayvanları için de çeşitli noktalarında oluşturulan beslenme noktalarına su ve mama bıraktı.
BAŞKAN AŞKIN TÖREN VE EŞİ ELLERİYLE BESLEDİLER
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, hafta sonu eşi Ayfer Tören ile birlikte sahada çalışmaları incelerken sokak hayvanlarını da kendi elleriyle besledi. Zaferi Milli, Güzelyalı ve Boztepe mahallelerinde beslenme noktalarındaki kaplara mama koyan Başkan Tören ve eşini karşılarında gören mahalle sakinleri önce şaşırdı, daha sonra sohbet etmeye başladı. Vatandaşlar Tören ailesine yoğun ilgi gösterirken, sıcak ve samimi diyaloglar gülümsetti. Birçok kişi Başkan Aşkın Tören ve eşine teşekkür ederek çalışmalardan duydukları memnuniyetleri dile getirdiler.
Sokak hayvanlarını eşi ile birlikte elleriyle besleyen Belediye Başkanı Aşkın Tören; "Onlar bizim sevimli dostlarımız. Onların da haklarına saygı duyuyoruz. Küçük ve sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve onların hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onların bakımlarını yapıyoruz. Oluşturduğumuz beslenme noktalarında yiyecek içecek bulamayan minik dostlarımız için mama bırakıyoruz. Birlikte yaşadığımız ve dünyayı birlikte paylaştığımız sokak hayvanlarının sokağa çıkma kısıtlamasında olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz, hemşehrilerimize de duyarlılıkları sebebiyle teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.Bu Haber 73 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Gazete Pati İle Dünya'dan Haberdar Olun..